St. júl 24th, 2024

Španielsky prvoligový futbalový klub Real Madrid potvrdil, že jednou z jeho priorít pred nastávajúcou sezónou bude angaľovanie ofenzívneho stredopoliara Manchestru United Cristiana Ronalda.

podľa informácií v španielskych médiách sa 21-ročný portugalský reprezentant nachádza na prvom mieste medzi letnými posilami v zozname športového riaditeľa Realu Predraga Mijatoviča. United nechcú o odchode Cristiana ani počuť, no podľa denníka As ponúka španielsky kráľovský Veľkoklub za jednu z najväčších mladých hviezd súčasného futbalu 65 miliónov dolárov.

Ak by sa tento prestup podarilo zrealizovať, bol by to tretí najdrahší prestup v histórii “bieleho baletu” (po Zinedinovi Zidanovi – 94 miliónov a Luisovi Figovi – 72 miliónov).

Cristiano Ronaldo má s tímom z Old Traffordu platnú zmluvu do roku 2010, no asistent trénera United Carlos Queiroz už avizoval začiatok rokovaní o jej predĺžení.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *