Pi. apr 19th, 2024

Aspoň taký je názor kapitána Manchestru United Garyho Nevilla.

Súčasný manažér Blackburnu Rovers má podľa neho výnimočnú šancu vystriedať Sira Alexa Fergusona pri kormidle United, ak sa úspešný Škót rozhodne odísť do dôchodku.

Gary taktiež pripustil, že by bolo katastrofou, ak by sa v roku 2002 po plánovanom odchode Sira Alexa stal manažérom United Sven Goran Eriksson. Kapitán United nebol prekvapený, že jeho bývalí spoluhráči/kolegovia kapitáni ako Bryan Robson či Steve Bruce sa vybrali manažérskym smerom, no Mark Hughes “Sparky” ho prekvapil:

“Nikdy by som si nepomyslel, že to bude Sparky, no zo súčasných kandidátov ma podľa mňa najlepšiu šancu. Sven saa spomínal pred pár rokmi. Ak o tom spätne uvažujete, o tých návrhoch čo prichádzali, bola by to katastrofa,” hovorí Gary Neville.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *