St. júl 24th, 2024

Prezident španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid Ramon Calderon poprel informácie, podľa ktorých je vedenie “bieleho baletu” ochotné ponúknuť anglickému Manchestru United za portugalského krídelníka Cristiana Ronalda 100 miliónov eur. “Real by nikdy a za nikoho nezaplatil takúto sumu,” povedal šéf aktuálneho španielskeho ligového šampióna pre denník Marca. Calderonovo vyhlásenie prišlo dva dni po tom, ako nemecký kouč Bernd Schuster pre televíznu stanicu DSF uviedol: “Za takého hráča radi zaplatíme akúkožvek sumu. Chceme vyhrať Ligu majstrov, preto sme ochotní ponúknuť aj 100 miliónov eur, ak to bude nevyhnutné.”
Zástupcovia Manchestru neustále deklarujú, že 23-ročný Cristiano Ronaldo nie je na predaj a z Old Traffordu určite neodíde.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *