Pi. júl 12th, 2024

Anderson aj Nani spolu s Cristianom Ronaldom a Waynom Rooney ´m vytvoria “nedolapiteľný“ útok – tvrdí Carlos Queiroz. Portugalčan je presvedčený, že obaja pomôžu Manchestru stať sa ešte lepším mužstvom.

Asistent sira Alexa Fergusona osobne dohodol podmienky pri transferoch oboch mladíkov. Nie je na tom nič neobvyklé, pretože len málokto tak dobre pozná portugalský futbal.
„Táto investícia je na najbližších desať rokov.“ – povedal Queiroz – „Stačí si predstaviť líniu útoku v zložení Rooney, Ronaldo, Anderson, Nani – všetci títo futbalisti majú v sebe ohromnú kreatívnosť.
„Možnosti použitia tíchto chlapcov sú obzvlášť Veľké. Pracoval som už s veľa mladými hráčmi a na Nanim i Andersonovi aj voľným okom vidím, že v sebe majú neobyčajný talent a potenciál.“
„Títo hráči zodpovedajú plánom nášho klubu. Sú mladý, talentovaný a s veľkým potenciálom.“ – zakončil Queiroz.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *