So. máj 25th, 2024

Fanúšikovia Manchestru United plánujú pred stredajším osemfinálovým zápasom Ligy majstrov s AC Miláno protestný pochod, ktorým chcú vyjadriť svoj nesúhlas s predajom jedného z najslávnejších futbalových klubov na svete americkému multimilionárovi Malcolmovi Glazerovi. “Voláme všetkých priaznivcov, aby ukázali, čo si o Glazerovi myslia. Musíme mu dať najavo, že jeho vstup do klubu by pre ManU znamenal záhubu. Posledný pochod v októbri minulého roka pred stretnutím s Arsenalom mal veľký úspech, postaral sa o skvelú atmosféru na štadióne a chceme si to zopakovať. Bude to veľký večer na ihrisku i mimo neho,” povedal prezident Nezávislej asociácie fanúšikov Manchestru United Mark Longden.
Glazer sa napriek niekoľkým neúspešným pokusom ešte stále nevzdal myšlienky odkúpiť väčšinový podiel “červených diablov”. Najnovšia ponuka majiteľa tímu amerického futbalu Tampa Bay Bucaneers znie na 800 miliónov libier.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *