St. máj 22nd, 2024

Graham Poll, rozhodca ktorý prednedávnom ukončil svoju bohatú kariéru, obvinil Mourinha z hlúpych poznámok a urážok voči svojej osobe a aj voči sirovi Alexovi Fergusonovi.

Na nedávnom zápase na Stamford Bridge sa zišli všetci traja aktéri – obidvaja tréneri a rozhodca, ktorý na majstrovstvách sveta v Nemecku udelil tri žlté karty jednému hráčovi v jednom zápase. Mourinho Polla urazil, a podľa Brita použil také výrazy, ktoré sa ani nedajú citovať.
„On vie čo mi povedal. Bolo to veľmi hrubé – povedal pre BBC. – „Radšej to ani nebudem opakovať, aj keď ma to trápilo a dlho som nad tým rozmýšľal. Bol to hanebný komentár ako na moju osobu, tak aj na osobu sira Alexa Fergusona.“
Mourinho si potom sám išiel sadnúť na tribúnu, a až neskôr si uvedomil že ho tam Poll vôbec neposlal.
„Bol som šokovaný keď som to počul. On vedel že zašiel príliš ďaleko. Preto si sám šiel presadnúť ešte pred tým, ako som mal možnosť ho z ihriska poslať preč. To čo povedal, bolo veľmi osobné. Dúfal som, že reči takého kalibru si nikdy nebudem nútený vypočuť.“ – dodal Poll.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *