Pi. júl 12th, 2024

Odchod futbalového útočníka a kapitána reprezentácie Trinidadu a Tobaga Dwighta Yorka z FC Sydney do anglického Sunderlandu dopomohol k finančnej stabilizácii austrálskeho klubu.

Tridsaťštyriročný Yorke prestúpil vo štvrtok na Britské ostrovy za sumu 380-tisíc amerických dolárov, keď do najväčšieho austrálskeho mesta prišiel vlani. Klub sa v tomto roku dostal do finančnej krízy a rozhodnutie bolo jednoznačné – Yorke jednoducho musí odísť. Bývalá hviezda Manchesteru United mala v Sydney zmluvu do konca roka 2006.

“Nie je to chyba Dwighta Yorka, je to profesionálny futbalista. Jeho vina je len v tom, že sa snaží domáhať niečoho, čoho nie je hodný,” citovali miestne denníky predstaviteľov klubu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *