St. máj 22nd, 2024

Mikael Silvestre si už v tejto sezóne nezahrá.

Zranenie ramena, ktoré si francúzsky bek privodil v posledných minútach zápasu na Old Trafforde proti Lille je vážnejšie ako sa čakalo. Sir Alex Ferguson predpokladal, že Silvestre bude k dispozícii už na zápas Ligy Majstrov v Ríme.

No neskoršie vyšetrenia ukázali, že sa jedná o vážnejšie zranenie a hovorca United dnes vyhlásil, že Mikael bude potrebovať operáciu na spevnenie ramenného púzdra. Do tréningového procesu sa tento ľavý bek / stopér zaradí o tri mesiace.

Objavili sa však aj dobré správy. Rio Ferdinand a Nemanja Vidić by mali nastúpiť už túto sobotu proti Boltonu. Obaja vynechali včerajší exibičný zápas proti Europe XI, ktorý United vyhral 4:3.

Rio sa už vystrábil z narazených rebier a Vidu už netrápi zranenie nosa. Stopérska dvojica je tak pripravená na Anelku, Dioufa a spol.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *