Tuesday, March 02, 2021

Mourinho očakáva tichý víkend v prestupoch

Manchester United manažér Jose Mourinho očakáva “veľmi tichý” víkend počas letného prestupového obdobia a zopakoval, že je spokojný so súčastným kádrom United.

Mourinho priniesil štyri nové posily do kádra United a to Eric Baillyho, Zlatana Ibrahimoviča, Henrika Mchitaryana a Paula Pogbu – a niektorí hráči odišli natrvalo alebo na hostovanie.

Transferové okno sa zatvorí 31. augusta a na predzápasovej tlačovej konferencii tréner United povedal: Mám 23 hráčov v kádri a už sa nikto nechystá odísť ani prísť.

23 hráčov je viac ako dosť, a ak budeme mať problém alebo bude príležitosť, mám tiež niekoľko mladých hráčov v akadémii a budem šťastný ak budem môcť zrýchliť ich presun do A mužstva.

Cameron Borthwich-Jackson sa mi páčil veľmi, ale je lepšie že išiel do Wolverhamptonu na hosťovanie, pretože si tam zahrá. Ja mám na tento post 3 hráčov ako Luke Shaw, Marcos Rojo alebo Daley Blind.

“Myslím, že budeme mať veľmi pokojný týžden, žiadne vrtulníky a podobné praktikty na aké sme zvyknutý v posledných transferových dňoch. Som viac ako spokojný s kádrom” zopakoval José Mourinho.

zdroj: manutd.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *