Št. mar 28th, 2024

Tréner futbalistov Chelsea Jose Mourinho napriek ukončeniu 40-zápasovej ligovej série bez prehry v nedeľňajšom dueli Premier League proti Manchestru United na Old Trafforde nevidí dôvod na veľký smútok. O výsledku vyrovnaného šlágra rozhodla hlavička domáceho Fletchera z 31. minúty, “the Blues” v druhom polčase napriek prevahe s výsledkom 1:0 nedokázali nič spraviť. “Nezaslúžili sme si prehrať. Ukázali sme, prečo sme majstri a prečo nám opäť patrí prvé miesto v tabuľke. Po takomto výkone nemám obavy z budúcnosti,” vyhlásil Mourinho, pre ktorého to bola len druhá prehra v Premier League od príchodu na Stamford Bridge v lete 2004. ManU sa po triumfe nad veľkým rivalom posunul na tretiu priečku, na Chelsea však stráca desať bodov, druhý Wigan má odstup šesť bodov. “Bol to fantastický duel, jednoducho skvelé divadlo. Prvá hodina bola z našej strany neuveritežná, potom nás súper zvieral. Tento výsledok sme potrebovali,” tešil sa kouč United Sir Alex Ferguson.
Po nedeľňajšom zápase v Manchestri je isté, že Chelsea nenapodobní ojedinelý úspech mestského rivala Arsenalu, ktorý v sezóne 2003/04 získal anglický titul bez jedinej prehry.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....