St. jún 19th, 2024

Podľa britského denníka Daily Mail zvýši anglický futbalový klub Manchester United svoju ponuku Bayernu Mníchov za stredopoliara Owena Hargreavesa na 30 miliónov eur.

Mužstvo z Old Traffordu má o 25-ročného stredopoliara s kanadským pôvodom dlhodobo záujem, ale Bavori v lete napriek lákadlu v podobe 25 miliónov eur striktne odmietli akékožvek rokovania na tému prípadného prestupu reprezentanta Albiónu.

Signály o pretrvávajúcej neoblomnosti vyslali aj v ostatných týždňoch. “Zostávame pri našom slove: nepredáme ho,” zdôraznil predseda predstavenstva Karl-Heinz Rummenigge. Jazýčkom na váhach však napokon môže byť samotným hráčom opakovane verejne deklarovaný interes o zmenu pôsobiska.

“Ak by som mohol hrať za United, splnil by sa mi sen,” vyhlásil nedávno Hargreaves, ktorý pribudol do kádra štvornásobných európskych šampiónov v roku 2000 (transfer z tímu Calgary Foothills) a od októbra 2005 je po predĺžení platnosti kontraktu viazaný k Allianz Arene až do 30. júna 2010.

Hargreaves si v polovici septembra v stretnutí s Bielefeldom zlomil lýtkovú kosť na ľavej nohe a momentálne pracuje na comebacku. “Zahŕňam Owena do plánov na jarnú časť sezóny a vôbec nerátam s tým, že odíde,” skonštatoval tréner Bayernu Felix Magath.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *