Po. júl 15th, 2024

Gabriel Heinze zápasil s časom pred MS v Nemecku, teraz však platí za to daň.

Obranca anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Gabriel Heinze pripustil, že momentálne platí tvrdú daň za to, že sa snažil za každú cenu dostať do kádra Argentíny pre tohtoročné majstrovstvá sveta v Nemecku.

Dvadsaťosemročný nekompromisný obranca si v septembri 2005 roztrhol kríľové väzy v kolene a musel zápasiť s časom, aby sa dal pred svetovým šampionátom do poriadku. Napokon nastúpil v štyroch z piatich vystúpení “Albicelestes”, ktorých vo štvrťfinále zastavilo Nemecko.

Po návrate na Old Trafford však musel podstúpiť špeciálny tréningový program. “Myslím si, že už som veľmi blízko k dosiahnutiu stopercentnej formy. Pre každého futbalistu je však najdôležitejšou vecou v živote reprezentácia vlastnej krajiny. Keď som sa rozhodol zúčastniť na majstrovstvách sveta, nebolo to len rozhodnutie srdca, ale aj hlavy. Po návrate som si myslel, že všetko bude fajn, ale teraz cítim, že som to možno trochu prehnal,” skonštatoval Gabriel Heinze.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *