Ut. júl 16th, 2024

Tréner anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Sir Alex Ferguson vyhlásil, že januárové prestupové obdobie sa pre “červených diablov” skončilo deň po jeho oficiálnom začiatku. Jedinými novými prírastkami na Old Trafforde bude srbské duo z Partizanu Belehrad Zoran Tošič a Adem Ljajič. Škótsky lodivod ďalej potvrdil, že klub minimálne do leta neopustí žiaden hráč. “Môžem s určitosťou skonštatovať, že v tejto sezóne sa už neuskutočnia žiadne prestupy v Manchestri United,” povedal Ferguson. Otázka budúcnosti argentínskeho kanoniera Carlosa Teveza však zatiaľ stále nie je definitívne vyriešená.
Sedemnásťročný Ljajič bude najbližších 12 mesiacov hosťovať vo svojom doterajšom materskom Partizane, dres United si však v aktuálnej sezóne možno oblečie o štyri roky starší Tošič. Jednou z opôr súčasného kádra ManU je srbský reprezentant Nemanja Vidič, ktorý neskrýval radosť z príchodu dvoch krajanov do tímu úradujúceho víťaza Premier League: “Je to dobrá správa pre Srbsko a aj pre mňa. Dúfam, že sa im tu obom bude páčiť. Nemusel som ich presviedčať k príchodu do Manchestru, je to totiž najlepší klub na svete a každý by chcel byť jeho súčasťou,” nechal sa počuť Vidič.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *