Po. máj 27th, 2024

Predstavitelia anglického futbalového veľkoklubu Manchester United oznámili, že sa neodvolajú proti štvorzápasovému trestu pre obrancu Patrica Evru. Suspendáciu dostal francúzsky futbalista od Anglickej futbalovej asociácie (FA) za to, že sa po minulosezónnom stretnutí s rivalom o titul Chelsea Londýn zamiešal do hádky s jedným zo zamestnancov “The Blues” Samom Bethellom. Londýnčania 26. apríla dokázali “červených diablov” zdolať najtesnejším rozdielom 2:1 a zdramatizovať tak boj o ligový primát.
Francúzsky obranca sa s Bethellom pochytil bezprostredne po stretnutí, dôvodom malo byť naliehanie správcu na ukončenie pozápasového vyklusávania hráčov United. Senegalský rodák tiež musí zaplatiť pokutu vo výške 15-tisíc libier, pokladnica Londýnčanov “bude ľahšia” tiež o 15 tisíc libier. “Naďalej si myslíme, že suspendácia je veľmi krutá. Odvolanie však iba predĺži celý proces. Vchádzame do druhej polovice aktuálneho ročníka Premier League a celé mužstvo sa potrebuje sústrediť na stretnutia, nie na takéto záležitosti,” uviedol hovorca “červených diablov” a dodal: “Patrice akceptuje rozhodnutie, kategoricky však odmieta, že by niekoho fyzicky napadol. Od začiatku svojho pôsobenia v Anglicku má kredit disciplinovaného hráča, ktorý nikdy doteraz nedostal žiadny trest. To vedela aj rozhodovacia komisia.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *