Po. júl 22nd, 2024

David Gill, výkonný riaditeľ anglického futbalového klubu Manchester United, v rozhovore pre britskú rozhlasovú stanicu BBC Radio prakticky vylúčil transformáciu pôsobenia švédskeho útočníka Henrika Larssona z hosťovania na kontrakt trvalejšieho typu.

“Henrik hral za Barcelonu a odišiel odtiaľ domov do Helsingborgu z rodinných dôvodov. Považujem za extrémne nepravdepodobné, že by teraz zmenil názor a zaviazal sa nám na dlhšiu dobu.” Gill však nevylúčil rozhovory s vedením Helsingborgu o predĺžení manchesterskej misie bývalého zakončovateľa Feyenoordu a Celticu, ktorý by sa na sever mal vrátiť 12. marca.

“Zatiaľ sme o tom nediskutovali, pretože sa zameriavame na každodennosť. Myslím si, že by bolo predčasné debatovať o tom už teraz, ale pripomeniem ono okrídlené ´nikdy nehovor nikdy´.”

Tridsaťpäťročný útočník, 93-násobný reprezentant “troch koruniek”, prišiel na Old Trafford v polovici decembra na aktívne strávenie prestávky medzi dvoma ročníkmi švédskej najvyššej súťaže, ktorú hrajú systémom jar – jeseň.

Siedmeho januára pri debute v drese “červených diablov” v zápase 3. kola FA Cupu proti Aston Ville (2:1) otvoril v 55. minúte skóre.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *