Ut. júl 16th, 2024

Legendárny futbalista Severného Írska George Best odkázal celý svoj majetok sestre Barbare McNarryovej, zvyšku rodiny, dvom exmanželkám a vlastnému synovi ostali iba oči pre plač.

Bývalý kanonier Manchestru United, ktorý skonal po dlhej chorobe v novembri 2005, podľa poslednej vôle Barbare venoval nehnuteľnosť v hodnote vyše pol milióna libier za to, že sa starala o Bestovu nadáciu a angažovala sa, aby meno skvelého útočníka nebolo spájané iba s alkoholovými excesmi. Advokát Paul Tweed pozostalým oznámil, že jedinému Bestovmu potomkovi synovi Calumovi zostanú po otcovi iba náramkové hodinky vyrobené pri príležitosti MS 1994 v USA.

Úplne naprázdno obišli bývalé Bestove manželky Angie a Alex, rovnako ako traja ďalší súrodenci.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *