Po. júl 15th, 2024

Záložník Bayernu Mníchov Owen Hargreaves (25) dnes potvrdil pre BBC Sport, že Manchester United dnes predložil Bavorom ponuku na jeho vykúpenie z Bayernu Mníchov.

Hoci sa k tomuto prípadu viacerí predstavitelia Bayernu (Beckenbauer, Hoeness, Rummeninge) vyjadrovali v poslednom čase dosť nejednoznačne, vyzerá, že žady sa predsa len nakoniec trochu pohli.

Hargreaves hovorí, že: „Dnes je to už oficiálne, Manchester za mňa predložil ponuku. Ak vás chce klub ako Manchester United, musíte to oceniť.“

Hovorca United dnes celú záležitosť odmietol komentovať a Sir Alex Ferguson na tlačovej konferencii prehlásil, že prestupy v tomto čase narážajú na „tehlovú stenu“. Podarí sa United preraziť túto stenu? Uvidíme.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *