St. máj 22nd, 2024

Ryan Giggs, hráč Manchestru United je hladný po ďalších úspechoch a titul v Premier League chce získať aj v nastávajúcej sezóne.

Giggs, veterán anglických ihrísk, prednedávnom ukončil svoju reprezentačnú kariéru, no kariéru v Manchestri podľa jeho vyjadrení ukončiť zatiaľ neplánuje. Walesan získal s “Červenými Diablami“ už deväť titulov v elitnej anglickej futbalovej lige, a víťazstvo v ďalšom ročníku by pre neho bolo vysnívaným jubileom.
„Je úžasné, že do budúcej sezóny budeme nastupovať ako šampióni a všetci nás budú nimi i volať. Chcem ďalej víťaziť, pretože mám pocit, že tu mám ešte nejakú nedokončenú prácu. V súčasnosti je Oveľa ťažšie vyhrať ligu, a som rád že sa to podarilo práve nám. Pre nás, ako aj pre všetky klubu v Premiership to bola Veľká výzva. Pre nás väčšia o to, že náš hlavný konkurent, Chelsea, má prakticky neobmedzené finančné prostriedky a môže si kúpiť kohokožvek. Som nesmierne šťastný, že som už deviaty krát vyhral ligu.“- zakončil 33-ročný krídelník.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *