Ut. júl 16th, 2024

Atletico Madrid v budúcom týždni pravdepodobne pripraví svojim fanúšikom nemilé prekvapenie – klub mieni oznámiť, že Fernando Torres opúšťa klub.

Manchester United, Liverpool FC, Arsenal Londýn a taktiež aj Chelsea Londýn, teda celá “Veľká Štvorka“ Premiership sa už dávno zaujíma o služby mladého Španiela. Hovorí sa, že klub kupujúci Torresa bude musieť zaplatiť Atleticu približne 15 miliónov libier.
O kvalitách útočníka svedčí aj záujem ďalších anglických klubov – Newcastle United, West Ham United a Tottenham Hotspur.
Fernando v 212-tich zápasoch za Atletico napol celkom 82-krát sieť súpera, a štrnástimi gólmi pomohol reprezentácii Španielska.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *