Ut. máj 28th, 2024

Kapitán anglického futbalového klubu Manchester United Gary Neville dostal od Anglickej futbalovej asociácie (FA) pokutu 5000 libier za oslavy gólu Ria Ferdinanda priamo pred sektorom fanúšikov Liverpoolu v januárovom meraní síl na Old Trafforde.

Kapitán anglického futbalového klubu Manchester United Gary Neville neuspel s odvolaním proti finančnému trestu. Skúsený obranca dostal od Anglickej futbalovej asociácie (FA) pokutu 5000 libier za oslavy gólu Ria Ferdinanda priamo pred sektorom fanúšikov Liverpoolu v januárovom meraní síl na Old Trafforde.

Tridsaťjedenročný Neville pobozkal po góle obrancu logo Manchestru na drese a demonštratívne začal oslavovať priamo pred sektorom hosťujúcich fanúšikov. Neville, ktorý je členom Asociácie profesionálnych futbalistov, dostal od FA aj varovanie, aby sa podobným priestupkov v budúcnosti vyvaroval.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *