St. jún 19th, 2024

Sven Goran Eriksson je pripravený zaradiť Wayna Rooneyho (20) do kádra anglickej reprezentácie na MS v Nemecku. Súpisku musí odovzdať do 15. mája.

„Wayne je hráčom svetom triedy a my mu dáme každučkú šancu hrať na Majstrovstvách sveta, pri takom obrovskom talente to skrátka musíme urobiť, povedal Eriksson.“

Ako vieme, Rooney si v zápase s Chelsea zlomil 4. záprstnú kostičku na pravej nohe a očakávaná rehabilitácia by mala trvať minimálne 6 týždňov, čo je presne čas, v akom začnú MS. Eriksson je však pripravený Rooneyho nasadiť do vyraďovacích bojov (ak tam Anglicko postúpi), ktoré sú na programe za 8 týždňov.

A Daily Mail dnes prišiel s informáciou, že Wayne Rooney v šatni po zranení spoluhráčom povedal, že do Majstrovstiev sveta fit nebude. Za redakciu manutd.sk vyjadrujeme postoj, že zdravie Wayna Rooneyho je nám prednejšie ako vystúpenie Anglicka na MS a preto dúfame, že Wayne sa na MS objaví iba v prípade, ak bude na 100 % zdravotne v poriadku a liečba zranenej nohy sa v žiadnom prípade neuponáhľa.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *