Ne. jún 16th, 2024

Kouč anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Sir Alex Ferguson očakáva, že Real Madrid sa v priebehu januárového prestupového obdobia opäť bude snažiť zlanáriť Cristiana Ronalda. “Záujem Realu o Cristiana bude pokračovať aj v budúcnosti. V lete takmer nikoho nepodpísali, za čo ich teraz mnohí kritizujú. Som si istý, že v januári sa opäť budú snažiť získať veľkého hráča. My sme však pripravení,” nechal sa počuť škótsky kormidelník, ktorý je však presvedčený, že topfavorit na zisk ocenenia pre najlepšieho hráča za rok 2008 i naďalej zostane v službách klubu z Old Traffordu. “Ronaldo má našťastie podpísanú zmluvu, ktorá bude platiť ešte ďalšie štyri roky. Sme v tej správnej pozícii na odmietnutie Realu Madrid. Je to skvelý hráč, ktorý môže pokojne prekonať svoje maximu z minulej sezóny a dať viac než 42 gólov.”
Ako je známe, “biely balet” sa v lete intenzívne snažil skompletizovať prestup 23-ročného loptového virtuóza i napriek nesúhlasu vedenia ManU.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *