So. jún 22nd, 2024

Sir Alex Ferguson povedal, že ako on, tak aj fanúšikovia Manchestru United pripravia Írovi Royovi Keanovi vrelé privítanie.

Živá legenda Červených Diablov sa na Old Trafforde objaví so svojimi zverencami so Sunderlandu. Zápas sa odohrá 1. septembra a všetko nasvedčuje tomu, že sa môžeme tešiť na mimoriadne emóciami nabitý súboj. Avšak to nie je koniec stretnutí starých známych. Na svojho bývalého kolegu sa môže tešiť Steve Bruce vedúci Birmigham City a Mark Hughes tréner Blackburnu Rovers.
„Futbalisti ktorý niekedy hrali pod mojim vedením teraz stoja oproti mne ako manažérovia svojich klubov. Roy bol vynikajúcim hráčom a ikonou United. Náš vzájomný zápas bude vynikajúcim prostriedkom na to, aby si ho fanúšikovia znova uctili.“ – zakončil Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *