Po. jún 17th, 2024

Agent Fabia Quagliarelliho potvrdil, že útočník Sampdorie Janov môže prestúpiť do Manchestru United pred začiatkom novej sezóny.

Silvio Pagliari informuje že Ferguson predložil ponuku v hodnote 10 miliónov libier za jeho klienta. Ponuka je vraj stále aktuálna a tak je možné, že reprezentant Talianska by mohol prísť na Old Trafford.
Quagliarella sa po príchode do Sampdorie stal jedným z najobávanejších a najžiadanejších útočníkov talianskej Serie A. 23-ročný strelec preukázal svoje kvality aj v reprezentácii Talianska v zápase proti Litve v rámci kvalifikácie na EURO 2008, kde napol dvakrát sieť súpera.
„V minulom mesiaci Manchester ponúkol za Fabia 10 miliónov libier. Futbalistova cena sa pohybuje niekde na hranici 10 – 13 miliónov libier. Takže pokiaž by Manchester svoju ponuku nestiahol, je dosť možné že Fabio zavíta na OT.“ – dodal Pagliari.
Výkonný riaditeľ Červených Diablov, David Gill, už pred nejakým časom povedal, že do Manchestru ešte privedie nejakého útočníka a že prestupmi Hargreavesa, Naniho a Andersona sa nákupy Red Devils nekončia.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *