Pi. máj 24th, 2024

Kormidelník anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Alex Ferguson vyslal jasný signál smerom k nemeckému reprezentačnému stredopoliarovi Owenovi Hargreavesovi, že má eminentný záujem dotiahnuť ho na Old Trafford.

“Už dlhší čas sme sa pokúšali spojiť sa s Bayernom a dospieť k dohode. Hargreaves by veľmi rád bol súčasťou United a my by sme ho tu radi privítali,” uviedol Ferguson, ktorého slová potvrdil aj samotný hráč: “V Mníchove som preľil fantastické roky, po skončení majstrovstiev sveta sa však situácia zmenila. Navyše som Angličan, moja rodina žije v Anglicku, a ak by som hrával v Premier League, mal by som väčšiu šancu hrať pravidelne v národnom tíme Albionu.”

Viacero britských denníkov navyše v piatok referovalo o prestupe Hargreavesa z Bayernu do Manchestru ako o “hotovej veci”. Najďalej v tvrdeniach zašli noviny Daily Mirror (okrem nich sa záležitosti venovali napríklad The Sun, Daily Star a Daily Express), ktoré uvádzajú, že 25-ročný kanadský rodák prestúpi z bavorskej metropoly na Old Trafford do 48 hodín, a to za odstupné 17 miliónov libier. Odchod defenzívneho záložníka by bol druhým výrazným oslabením stredu poža úradujúceho nemeckého futbalového majstra po zamierení Michaela Ballacka do FC Chelsea.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *