Po. máj 27th, 2024

Nemecký majster vo futbale, klub Bayern Mníchov, odmieta akékožvek prestupové šumy ohľadom svojho stredopoliara Owena Hargreavesa.

O toho sa intenzívne zaujíma anglický tím Manchester United, nakoľko Hargreaves je anglickým reprezentantom a tréner “červených diablov” Alex Ferguson by ho rád videl hrávať na domácich ligových trávnikoch. “Bayern Mníchov jasne oznámil hráčovi Hargreavesovi a jeho manažérovi, že kontrakt s naším klubom do júna 2010 ostáva v platnosti.

Do piatku sme s nikým z Manchestru, ani z iného klubu o jeho prestupe nerokovali. A ani nebudeme, pretože ho nemienime nikomu pustiť,” uvádza sa na oficiálnej internetovej stránke bavorského veľkoklubu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *