Po. júl 15th, 2024

Hlavný tréner anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Alex Ferguson, ktorý v nedeľu priviedol svojich zverencov k triumfu v Anglickom superpohári (Community Shield), by veľmi rád získal do svojho kádra pred štartom novej sezóny Premier League 2008/2009 ešte jedného kvalitného útočníka. Podľa britských médií by mohol na Old Trafford zamieriť francúzsky kanonier Thierry Henry, v súčasnosti obliekajúci dres španielskeho FC Barcelona a v minulosti pôsobiaci na Britských ostrovoch v Arsenale Londýn. Škótsky kormidelník po vyslovení mena francúzskeho útočníka túto možnosť nepotvrdil, no ani nevyvrátil. “Každý deň sa v tejto súvislosti spomína v médiách niekto iný. Taký je už tento biznis. Nemôžem sa vyjadriť k tejto otázke, pretože nepoznám priamu odpoveď,” tajomne vyhlásil Alex Ferguson a pokračoval: “Je pravdepodobné, že počas budúceho týždňa sa nám podarí získať do tímu jedného útočníka. Máme vo výhľade dvoch hráčov a verím, že aspoň jedného pred štartom Premier League získame.”
“Červení diabli” v úlohe víťaza najvyššej anglickej súťaže triumfovali v nedeľňajšom FA Community Shield nad držiteľom FA Cupu FC Portsmouth až po rozstrele zo značky pokutového kopu 3:1, keďže počas 90 minút diváci v londýnskom Wembley gól nevideli.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *