Ut. júl 16th, 2024

Krátko pred začiatkom nového ročníka najvyššej anglickej futbalovej súťaže – Premier League 2008/2009 predpovedal bývalý tréner FC Chelsea José Mourinho šance jednotlivých kandidátov na celkové prvenstvo. “O titul budú pravdepodobne bojovať Manchester United a Chelsea, som však presvedčený, že jedného dňa sa z víťazstva bude tešiť i Liverpool a možno sa tak stane už v nadchádzajúcej sezóne. Arsenal má kvalitný káder, ale majú príliš málo skúsených hráčov. Arsene Wenger (tréner Arsenalu Londýn – pozn. SITA) síce disponuje kvalitnými a talentovanými futbalistami, na zisk ligového primátu mu však chýba najmä potrebná skúsenosť,” povedal súčasný tréner talianskeho klubu Inter Miláno, ktorý sa v sezónach 2004/2005 a 2005/2006 s “The Blues” radoval z víťazstva v Premier League.
Podľa charizmatického Portugalčana by sa tak po skončení blížiacej sa ostrovnej sezóny z cenného titulu mohol tešiť i slovenský reprezentant a pilier obrany “The Reds” Martin Škrtel.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *