So. jún 22nd, 2024

Sir Alex Ferguson prehlásil, že včerajšia výhra nad Chelsea je začiatkom niečoho špeciálneho.

United dokázali vyhrať nad Chelsea v zápase Community Shield, no Ferguson verí, že jeho tým má ešte veža tromfov v rezerve a tvrdí, že mu jeho štyri letné posily môže závidieť celý futbalový svet.

Nani si pripísal ďalší štart, keď striedal v druhom polčase, no Sir Alex sa už nemôže dočkať šance na zaradenie Teveza, Hargreavesa a Andersona do zápasovej zostavy.

Manažér United, ktorý by mal dnes absolvovať rozhovor s Gabrielom Heinzem tiež povedal: „Rozpoznali sme potenciál, ktorý môže Naniho a Andersona posunúť do pozície top hráčov. Tevez už má skúsenosti s hraním v Premier League a už ukázal, že môže byť jeden z najlepších útočníkov na svete.

„Rooney a Tevez môžu spolu hrať výborne. Nemyslím si, že sú rovnakí okrem toho že majú podobnú stavbu tela, hrajú oboma nohami, sú rýchli a môžu porážať protivníkov.

„Tevez bude môcť hrať v stredu priateľský zápas a dúfam že potom nastúpi aj proti Readingu.

„Hargreaves už má skúsenosti z európskych pohárov a môže podržať stred zálohy proti rýchlim protiútokom.

„Každý vie, že my a Chelsea sme dva najlepšie kluby v krajine, ale Arsenal a Liverpool budú môcť v tejto sezóne viac miešať karty.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *