Ut. júl 16th, 2024

Sir Alex Ferguson vyzýva fanúšikov United k hlasnejšiemu povzbudzovaniu na Old Trafforde.

Ferguson sa pokúša s United vyhrať tri trofeje a je veľmi chce, aby aj na domácich zápasoch dostal jeho tím oplnú hlasovú podporu. Fergie sa obrátil na fanúšikov klubu a chce aby bol Old Trafford hlučnejší. Šéf Červených diablov bol ohromený atmosférou, ktorú vytvorili fans United v posledných dvoch zápasoch na ihriskách Fulhamu a Readingu.

Ale Ferguson cíti, že vždy nemôže povedať to isté o domácich zápasoch na Old Trafford a nalieha na fanúšikov, aby boli hlučnejší.

„Podpora akú sme mali v posledných dvoch zápasov vo Fulhame a Readingu bola neuveriteľná.“ povedal SAF. „V utorok večer v zápase s Readingom bolo našich fanúšikov iba 4000 ale bolo ich neuveriteľne počuť.“ „Nikdy neprestávali spievať a skrátka boli fantastickí. Ak dokážeme 16 krát znásobiť ten hluk s 68000 davom na Old Trafforde, bude to fantastické,“ dodal Fergie.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *