So. apr 20th, 2024

Anglický futbalista David Beckham sa vracia na Old Trafford, kde odohrá exhibičný zápas za výber Európy.

Stredopoliar španielskeho prvoligového futbalovéhho klubu Real Madrid David Beckham sa vracia na Old Trafford, štadión jeho bývalého zamestnávateľa Manchestru United, z ktorého v roku 2003 odišiel práve do “kráľovského Veľkoklubu”.

Bývalý kapitán anglickej reprezentácie totiž súhlasil s ponukou nastúpiť za výber Európy pod taktovkou Marcella Lippiho proti momentálnemu lídrovi anglickej Premier League United. Zápas sa uskutoční 13. marca budúceho roku pri príležitosti 50. výročia založenia Európskej únie, ako aj polstoročia pôsobenia “červených diablov” v európskych pohárových súťažiach.

Beckham, ktorý odišiel z Anglicka za 25 miliónov libier, nastúpi proti tímu trénera Alexa Fergusona vôbec po prvýkrát po troch rokoch od svojho prestupu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *