Pi. júl 12th, 2024

Krídelník anglického futbalového klubu Manchester United Cristiano Ronaldo sa podľa denníka The Guardian údajne dohodol na prestupe do Realu Madrid. K transferu by malo dôjsť napriek tomu, že 24-ročný Portugalčan v lete uviedol, že zostane verný Old Traffordu. Podľa The Guardian sa v súčasnosti čaká už len na dohodu s ManU. Držitež Zlatej lopty francúzskeho magazínu France Football pre najlepšieho futbalistu roka 2008 má s Manchestrom podpísanú zmluvu do roku 2012. Podľa neoficiálnych informácií je cena Ronalda na prestupovom trhu minimálne 78 miliónov libier.
V Reale momentálne nemajú stáleho prezidenta a aj preto je informácia o prestupe Ronalda vežkým prekvapením. Dočasný prezident Vicente Boluda bude v tejto funkcii minimálne do riadnych volieb prvého muža “bieleho baletu”, ktoré sú na pláne po skončení tejto sezóny – najskôr 14. júna. Päťdesiattriročný rodák z Valencie dočasne nahradil Ramóna Calderóna, ktorý v januári odstúpil pre škandál v súvislosti so zmanipulovaním decembrového hlasovania o rozpočte klubu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *