Pi. júl 12th, 2024

Michael Carrick povedal, že sa nekoncentruje na to, aby v tejto sezóne dával góly.

Anglický stredopoliar potešil Sira Alexa Fergusona zatiaľ len raz, keď sa trafil do siete Aston Villy minulý mesiac pri víťazstve United 3:1.

Dokonca aj Nemanja Vidić sa už trafil štyrikrát no Carricka to neznepokojuje. Namiesto toho sa Carrick sústredí na svoju hru, ktorá prináša United víťazstvá.

„Ak budeme mať obdobie, že nebudeme dávať tožko gólov tak sa budem viac sústrediť na to, aby som pomohol týmu v ofenzíve a dal nejaké góly,“ -povedal Carrick pre MUTV. „Ale momentálne máme veľmi dobrú formu. Všetci dávajú góly takže aktuálne sa od mňa góly neočakávajú“.

„Momentálne sa plne koncentrujem na svoju prácu v tíme a to mi úplne stačí“.

Carrick je spokojný so svojím rozhodnutím – letným prestupom z Tottenhamu na Old Trafford.

„Stále sa zlepšujem“, povedal Carrick. „V štýle mojej hry nie je Veľký rozdiel v porovnaní ako hrám tu a ako som hral v Tottenhame. Užívam si, že som súčasťou fantastického tímu. Cítim, že všetko je tak ako má byť, všetci hrajú fantasticky, takže ma nič neznepokojuje,“ dodal Michael Carrick.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *