Ne. jún 16th, 2024

Anglický futbalový klub Manchester United a portugalská Benfica Lisabon sa dohodli, že stretnutie Ligy majstrov 7. decembra bude zároveň aj spomienkou na v piatok zosnulého Georga Besta. Informuje o tom portugalský denník A Bola. Best, bývalý futbalista Manchestru a reprezentácie Severného Írska, hral proti Benfice počas kariéry dvakrát v PEM. Prvýkrát v roku 1966 vo štvrťfinále, druhýkrát o dva roky neskôr vo finále.
Severoírske úrady zároveň oznámili, že pohreb futbalovej legendy Britských ostrovov sa uskutoční v sobotu v Belfaste. Bestovo telo prevezú do Severného Írska v stredu a následne ho pripravia na poslednú rozlúčku.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *