Ut. júl 16th, 2024

Anglický futbalový klub Manchester United neprejavil podľa slov šéfa Boltonu Wanderers Phila Gartsida záujem angaľovať Nicolas Anelku, a tak francúzsky útočník zostane aj naďalej spoluhráčom slovenského obrancu žubomíra Michalíka. Špekulácie o interese aktuálneho víťaza Premier League sa šírili od skončenia sezóny, navyše ich podporil aj sám hráč, keď pripustil, že ponuku na prestup na Old Trafford by nemohol odmietnuť. Gartside však trvá na tom, že Anelka nie je momentálne na predaj.

“Šéf exekutívy Manchestru United mi potvrdil, že nemajú v pláne získať Nicolasa. My zase plánujeme vybudovať nové mužstvo a nemáme v úmysle predávať našich najlepších hráčov, medzi ktorých patrí aj Anelka,” poznamenal Gartside. Dvadsaťosemročný Anelka počas doterajšej kariéry obliekal dresy viacerých Veľkoklubov – Paríž St. Germain, Arsenal Londýn, Real Madrid, FC Liverpool, Manchester City a Fenerbahce Istanbul.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *