Po. jún 17th, 2024

Kouč anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Sir Alex Ferguson sa nechal počuť, že zatiaľ sa z lavičky “červených diablov” odísť nechystá. Počas svojej najrôznejšími titulmi ovenčenej 22-ročnej kariéry na Old Trafforde sa už viackrát objavili “zaručené” dohady, podľa ktorých mal populárny Škót už-už ukončiť trénerskú kariéru, on sám sa však do dôchodku zatiaľ nechystá. Viacero komentátorov dokonca uvažovalo, že aktuálna sezóna bude pre Fergusona vo svete profesionálneho futbalu posledná. “Prečo by som to teraz mal zabaliť? Vôbec nad koncom kariéry neuvažujem, nie je to otázka týchto dní. Nie som ani v situácii kedy by som sa sám seba pýtal či tento alebo ďalší ročník bude mojim posledným,” povedal v rozhovore pre News of the World 66-ročný Ferguson a dodal: “Jediné čo by ma prinútilo skončiť by bol vážny zdravotný stav. Veľa záleží aj od mužstva – ak sa darí, neexistuje žiaden tlak na moju osobu.”
Ferguson otvorene uvažoval nad odchodom z postu lodivoda ManU po skončení sezóny 2001/2002, no vedenie klubu ho vtedy presvedčilo k zmene jeho pôvodného rozhodnutia.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *