Pi. jún 14th, 2024

Keď Japonsko a Južná Kórea spolu organizovali Majstrovstvá Sveta v roku 2002, Južná Kórea sa dostala až do semifinále. Hráč United, Park Ji-Sung sa teší na ďalší zážitok z najväčšieho turnaja vo futbale.

“Všetci sa tešíme na turnaj po skúsenostiach z roka 2002,” povedal.

“Je pre nás dôleľité držať spolu ako tím a hrať čo najlepšie. Keď dokážeme urobiť to, čo dúfame, že dokážeme urobiť, tak môžeme byť takí úspešní ako pred štyrmi rokmi.”

Musia sa však prebojovať cez ťažkú skupinu, keď to chcú dosiahnuť. V Skupine G majú za súperov Francúzsko, Švajčiarsko a Togo.

“Bude to ťažké, proti nám bude stáť Francúzsko a Švajčiarsko,” povedal Park. “S Mikaelom a Louisom sme si robili srandu zo zápasu s Francúzskom. Dopriali mi veľa šťastia k turnaju okrem k zápasu proti ním!”

Park si myslí, že Anglicko ma veľkú šancu na víťazstvo.

“Favoritom je Brazília, ale myslím si, že Anglicko má šancu,” povedal.

“Majú fantastických hráčov, a keď bude Wayne Rooney fit, tak ukáže svetu, aký je dobrý. Keď budú mať kúsok šťastia, tak budú mať veľkú šancu.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *