Pi. júl 12th, 2024

Denník The Independent dnes priniesol správu, že Manchester United už podnikol prvé kroky k získaniu záložníka Tottenhamu Hotspur Michaela Carricka (24).

Sir Alex Ferguson sa o Carricka zaujíma dlhodobo a tento týždeň sa už informoval u londýnskeho klubu, za akých podmienok by boli ochotný Carricka pustiť. Údajne sa jedná o sumu 7 miliónov libier, čo je takmer 2,5 krát viac ako zaplatili Spurs West Hamu v roku 2004.

Tottenham zrejme uznal, že Carricka udržať nebude schopný a nemôže mu zaručiť ani mzdu pre hráča na jeho úrovni a tak vyzerá, že talentovaný komplexný stredný záložník sa bude sťahovať. Spurs by na jeho miesto chceli získať Didiera Zokoru a dať šancu aj mladému Tomovi Huddlestonovi.

Podľa informácii Independentu sa United nevzdali ani nádeje získať Mahamadou Diarru, za ktorého sú však ochotní zaplatiť maximálne 14 miliónov libier.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *