Zadržali muža podozrivého z vylúpenia Fletcherovcov


Britská polícia v utorok zadržala muža podozrivého z ozbrojenej lúpeže v dome futbalistu Manchestru United Darrena Fletchera. K činu prišlo v pondelok 23. februára iba niekoľko hodín pred zápasom anglického majstra v osemfinále Ligy majstrov s Interom Miláno. Zlodej sa vlámal do Fletcherovho dom v Bowdene v Lancashire a poriadne vystrašil jeho matku a snúbenicu Hayley Griceovú, ktorým hrozil smrťou. Griceovej priložil nôž na krk a prinútil ju odovzdať snubný prsteň, Fletcherova matka sa musela rozlúčiť s hodinkami a šperkmi. V dome v tom čase boli obe deti páru, dvojčatá Jack a Tyler. “Zadržali sme 28-ročného muža podozrivého z ozbrojenej lúpeže. Prepustený bol na kauciu do 14. mája, dokedy bude prebiehať vyšetrovanie,” informovala manchesterská polícia.
Dvadsaťpäťročný škótsky reprezentant Fletcher je zatiaľ poslednou obeťou zlodejov, ktorí sa v severozápadnom Anglicku zameriavajú na domy dobre platených futbalistov. Pred ním mali nevítaných návštevníkov hráči Liverpoolu Steven Gerrard, Dirk Kuyt a Jose Reina. V Bowdene vykradli v novembri tiež dom útočníka Blackburnu Rovers Roqueho Santa Cruza. Najčastejšie prichádza k zločinom počas ciest futbalistov do zahraničia.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *