V nominácii na Hráča roka podľa PFA päť hráčov ManU


Až päť členov kádra úradujúceho anglického ligového šampióna Manchestru United sa nachádza v šesťčlennej nominácii na najlepšieho hráča Premier League podľa Asociácie profesionálnych futbalistov (PFA). Okrem kvinteta “červených diablov” – Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs, Edwin van der Sar, Nemanja Vidič a Rio Ferdinand – má šancu na prvenstvo v tejto ankete len kapitán konkurenčného FC Liverpool Steven Gerrard. Ak by sa zo zisku trofeje pre Hráča roka podľa PFA, ktorú udelia v nedeľu 26. apríla, radoval portugalský krídelník Cristiano Ronaldo, bol by to jeho tretí triumf v rade.
Aj medzi nominovanými v kategórii Mladý futbalista roka má zastúpenie Manchester United. Obrancovia Jonny Evans a Rafael da Silva sa ocitli v spoločnosti dvojice z Aston Villy Ashley Young – Gabriel Agbonlahor, stredopoliara Manchestru City Stephena Irelanda a krídelníka Tottenhamu Hotspur Aarona Lennona.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *