Môžeme získať aj štyri trofeje, tvrdí Rooney


Anglický futbalový útočník Wayne Rooney verí, že jeho tím Manchester United je silnejší ako v predchádzajúcom ročníku a môže dosiahnuť triumf v štyroch tohtosezónnych súťažiach. Prvou skúškou pre “červených diablov” bude nedeľňajšie finále Ligového pohára – Carling Cupu, v ktorom sa na londýnskom štadióne Wembley predstavia proti Tottenhamu Hotspur. Zverenci Alexa Fergusona sa okrem toho pokúsia obhájiť titul v Premier League i Lige majstrov a dobyť aj domáci pohár – FA Cup.
“Verím, že je možné, aby sa nám to všetko podarilo,” vyhlásil Rooney a dodal: “V Carling Cupe máme obrovskú šancu na úspech, v našej najvyššej dlhodobej súťaži figurujeme na čele tabužky, v FA Cupe sme sa prebojovali do štvrťfinále a v Lige majstrov sme na najlepšej ceste k zvládnutiu osemfinále,” pripomenul 23-ročný rodák z Liverpoolu a dodal: “Bude to ťažké, ale napriek tomu je našim ciežom vyhrať všetko, čo sa dá.”
V uplynulej sezóne sa Manchester United radoval z dvoch trofejí. “Teraz sme silnejší. Triumf v Lige majstrov nám zvýšil sebadôveru,” vyhlásil Rooney.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *