Gary Neville podpísal novú zmluvu


Dlhoročná opora anglického futbalového klubu Manchester United Gary Neville podpísala v piatok ročné predĺženie zmluvy. Tridsaťštyriročný pravý bek si po 18-mesačnej pauze zapríčinenej sériou zdravotných problémov opäť vybojoval miesto v základnej zostave lídra Premier League a aj vďaka tomu dostal ponuku na pokračovanie spolupráce, ktoré je preňho darčekom k stredajším narodeninám.
“Manchester United je jediný klub, za ktorý som kedy chcel hrať. Som veľmi rád, že som mohol predĺžiť kontrakt o ďalší rok,” cituje Nevilla internetová stránka “červených diablov”.
Gary Neville debutoval v dres ManU ako tínedžer v roku 1992, keď patril do úspešnej generácie mladíkov spolu s bratom Philom Nevillom, Davidom Beckhamom, Paulom Scholesom či Nickym Buttom. Skúsený obranca odohral počas 17-ročného pôsobenia na Old Trafforde dovedna 565 zápasov, sedemkrát sa tešil z majstrovského titulu, dosiahol aj tri víťazstvá v FA Cupe a dva triumfy v Lige majstrov.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *