Fletcher a Brown už čoskoro opäť v drese ManU


Dvojica hráčov anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Wes Brown a Darren Fletcher sa čoskoro vráti do zostavy “červených diablov”. Dvadsaťpäťročný škótsky stredopoliar Fletcher a anglický reprezentačný obranca Brown s najväčšou pravdepodobnosťou zasiahnu do boja o ligové body už v stredajšom stretnutí proti FC Portsmouth na domácom štadióne Old Trafford.
“V semifinále FA Cupu nenastúpilo niekoľko našich hráčov s drobnými zdravotnými problémami. Vožno im viditeľne prospelo. Môžem s nimi počítať pre stredajší duel proti Portsmouthu,” vyhlásil tréner ManU Sir Alex Ferguson v rozhovore pre oficiálnu klubovú televíznu stanicu. “Darren Fletcher je už zdravý. Wes Brown absolvoval stretnutie v drese rezervy, ale v stredu možno ešte nenastúpi. Rozhodnem sa až v deň konania zápasu. Určite s ním však počítam pre víkendový duel na ihrisku Tottenhamu,” uzavrel populárny 67-ročný rodák z Glasgowa.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *