So. apr 20th, 2024

Prinášame vám prehľad aktuálnych prestupových špekulácii.

PRÍCHODY

Manchester United je pripravený ponúknuť Lyonu 18 miliónov libier za Mahamadoua Diarru, ktorého si však francúzsky tím cení na 25 miliónov libier. (Sunday Times)

Ďalším záložníkom, o ktorého sa údajne zaujíma Sir Alex Ferguson, je mladík z Aston Villy Steven Davis, ktorý hral v uplynulej sezóne v skvelej forme. Cena: 5 miliónov libier. (Sunday Mirror)

Záujem údajne aj naďalej trvá o Juana Romana Riquelmeho z Villarrealu. Ten sa však o svojej budúcnosti chce rozhodnúť až po Majstrovstvách sveta. Zápasy Argentíny bude SAF sledovať aj kvôli Estebanovi Cambiassovi.

Z Marseille sa chystá odísť vysoko cenený krídelník Franck Ribery. Záujem o jeho služby má Lyon, Arsenal, Tottenham a Manchester United.

ODCHODY

Už tradične ako každé leto sa objavili informácie, že Cristiano Ronaldo by neodolal ponuke Realu Madrid alebo Barcelone. Tie špekulácie však zmieta zo stola fakt, že len tento rok predĺžil zmluvu na Old Trafforde do roku 2010.

AC Miláno by zase rado nahradilo Andriy Shevchenka Ruudom van Nistelrooyom. O Ruudovej budúcnosti sa rozhodne však až po MS, keď sa má stretnúť na kžúčovej schôdzke so Sirom Alexom Fergusonom.

A nakoniec už 100% odchádzajúci Quinton Fortune navštívil Glasgow, kde rokoval so Celticom o možnej zmluve. Nič však ešte nie je uzatvorené.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *