Pi. máj 24th, 2024

Manchester United nepochodil ani s druhou ponukou na angažovanie požského reprezentačného brankára Tomasza Kuszczaka z ďalšieho anglického klubu West Bromwich Albion.

Nesúlad medzi zástupcami oboch klubov potvrdil aj tréner druholigového WBA a bývalý kapitán “červených diablov” Bryan Robson, ktorý okrem financií požaduje aj kompenzáciu v podobe dvoch nemenovaných hráčov United, jedného na prestup a druhého na hosťovanie.

“Zmietli sme zo stola aj druhú ponuku. United poznajú naše stanovisko. Ich návrh však nie je taký, ako sme očakávali,” povedal Robson bez spresnenia finančnej požiadavky.

Dvadsaťštyriročný Kuszczak sa zúčastnil na nedávno skončených MS v Nemecku, kde robil dvojku Arturovi Borucovi, do bránky sa však počas troch zápasov základnej skupiny nedostal.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *