St. júl 24th, 2024

Manchester United má údajne záujem gólmana v službách argentínskeho Independiente.

Predstavitelia Manchestru United vraj mali odletieť do Argentíny, kde sa majú konať rokovania medzi klubmi. Oscar Ustari je povaľovaný za jedného z najväčších talentov v celej Južnej Amerike. Okrem “Červených Diablov“ sa snažia získať jeho služby aj Real Madrid a FC Barcelona. Julio Comparada, prezident Independiente, dodáva, že majster Anglicka zatiaľ ešte jeho klub nekontaktoval. Zároveň ale aj potvrdzuje, že ak by prišla nejaká zaujímavá ponuka, klub by hráča uvožnil.
„O záujme o nášho hráča som sa dopočul v rádiu, no zatiaľ sme ako klub žiadnu konkrétnu ponuku nedostali. Neviem či niekto kontaktoval hráča samého. Nie je nutnosť predať Oscara, pretože nie sme vo finančnej kríze. Ak by ale prišla dobrá ponuka, potom budeme o predaji rozmýšľať. „ – zakončil Comparada.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *