Pi. júl 12th, 2024

Obranca anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Nemanja Vidič poprel, že by kritizoval anglický spôsob života a daždivé počasie v Manchestri. “Chcel by som vyjasniť, že citácia mojich slov nie je celkom správna,” uviedol srbský futbalista na webovej stránke tímu úradujúceho anglického majstra a dodal: “Hovoril som o ťažkostiach, ktoré som mal pri mojom príchode do mesta. To však nemá nič spoločné s tým, ako sa cítim v súčasnosti.”
Dvadsaťšesťročný srbský reprezentant ponúkol rozhovor ruskému futbalovému magazínu a v anglických médiách bol podľa futbalistu nesprávne interpretovaný. “V Manchestri je hlavnou atrakciou železničná stanica, odkiaž žudia cestujú do menej upršaných miest. Cez týždeň iba pracujú. Po práci prídu domov, pozrú si televízor a na ďalší deň vstávajú opäť skoro do práce,” uviedol údajne v rozhovore obranca “červených diablov”, ktorý do Anglicka prestúpil z moskovského Spartaka v januári 2006. Futbalista priznal, že po príchode na Britské ostrovy bojoval s jazykom a kultúrou tunajších obyvateľov. Srb však už teraz zažíva v Manchestri šťastné chvíle a je spokojný. “Som rád, že hrám práve v Manchestri United a som súčasťou takého veľkého klubu. Pred obyvateľmi tohto mesta mám veľký rešpekt a nemohol by som ich kritizovať takýmto spôsobom,” bránil sa Vidič.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *