Pi. máj 24th, 2024

Príchod Davida Trézégueta na Old Trafford je čoraz reálnejší. Reprezentant Francúzska nechce predĺžiť zmluvu so svojim súčasným zamestnávateľom, Juventusom Turín. Ak bude chcieť “Stará Dáma“ získať akýkožvek peňažný ekvivalent za tohto 29-ročného útočníka, bude ho musieť predať čo najskôr.
Túto informáciu priniesol taliansky denník “Corriere dello Sport“. Trézéguetovi zostáva do vypršania zmluvy necelý rok, a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by malo prísť k jej predĺženiu. Vedenie “Bianconeri“ prestáva veriť tomu, že David zostane na Delle Alpi, a začína sa rozhliadať po možných kupcoch.
Ešte donedávna bola blízko k získaniu futbalistu španielska Valencia. Teraz je však budúcnosť strieborného medailistu z Majstrovstiev sveta v Nemecku nejasná.
Manažér “Red Devils“ sa už rok pohráva s myšlienkou priviesť tohto útočníka na Old Trafford, a ktovie či práve on nebude budúcim trénerom Francúza. Záujem prejavili taktiež aj Liverpool, Arsenal Londýn a Newcastle United.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *