Po. júl 22nd, 2024

Asistent trénera anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Carlos Queiroz spustil v piatok kritiku na portugalského reprezentačného kormidelníka Luiza Felipeho Scolariho po tom, čo Brazílčan vyhlásil, že Queiroz si robí zálusk na jeho post.

Asistent trénera Fergusona takéto reči označil za smiešne a nezmyselné. “Scolari sa správa ako jeden z tých ľudí, ktorí si požičajú vaše auto s plnou nádržou, používajú ho celý týždeň, potom ho nabúrajú a nechajú v strede cesty bez benzínu a nemajú v sebe ani toľko slušnosti, aby vám zavolali a povedali, kde ho nechali,” vyjadril sa Queiroz pre portugalské rádio Renascenca.

“Viem, že Scolari má v pláne vidieť zápas medzi Benficou a Portom, ale to má znamenať, že si hľadá nové pôsobisko? Moji skauti chodia každý týždeň po zápasoch v Európe, ale som si istý, že stále pracujú pre mňa,” vyjadril sa Sir Alex Ferguson. Konflikt medzi Scolarim a Queirozom začal v stredu, keď sa mozambickému rodákovi Queirozovi nepáčilo, že jeho zverenca Cristiana Ronalda nasadil Scolari do zápasu proti Kazachstanu aj napriek tomu, že Ronaldo nie je po zranení stále stopercentne v poriadku.

“Sledovali sme Ronalda pred zápasom a rozprával som o ňom aj s Carlosom,” povedal po zápase Scolari a dodal: “Asistent trénera Manchestru vám povedal vymyslený príbeh, je mi žúto, že sa to tak stalo.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *