Po. jún 17th, 2024

Budúcnosť španielskeho reprezentačného útočníka Fernanda Torresa vo futbalovom tíme jeho súčasného zamestnávateľa Atletica Madrid ostáva podľa trénera Javiera Aguirreho aj naďalej zahalená rúškom tajomstva.

“Hovoril som s ním, no on stále nie je schopný definitívne sa vyjadriť o svojej budúcnosti a o tom, či chce ostať v Atleticu. Trh je stále otvorený, avšak s každým dňom sa šanca na jeho prestup zmenšuje,” cituje Aguirreho pondelňajšie vydanie španielskeho športového denníka Marca.

Torresa spájajú španielske aj anglické médiá predovšetkým s prestupom do anglického veľkoklubu Manchester United, o 22-ročného kanoniera sa však za posledné dve sezóny zaujímali aj Newcastle United, FC Barcelona, AC Miláno či Tottenham Hotspur.

Torres patril v posledných štyroch sezónach zakaždým medzi najlepších strelcov Primera Division a svoje kanonierske schopnosti dokázal aj na nedávno skončenom svetovom šampionáte, kde rozvlnil sieť za súperovými brankármi trikrát.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *